ROP 80 + 20 Karma Hayat Sigortası

    ROP 80 + 20 Hayat Sigortası

Sigorta süresi içerisinde risk gerçekleşmezse ödediğiniz primlerin %80'ini hayatta kalma teminatı kapsamında, kalan %20'sini ise teşvik ödülü olarak ödeyen ROP 80 + 20 Hayat Sigortası bir yandan size iç huzuru verirken diğer yandan da paranızın cebinizde kalmasını sağlar. “ROP 80 + 20 Hayat Sigortası ile süre boyunca finansal güvence süre sonunda ise primleriniz ödüllü bir fırsata dönüşür!”

 

 

Neden ROP 80 + 20 Hayat Sigortası'na Sahip Olmalıyım?  

Çünkü hepimiz güven içinde yaşamak isteriz. Ancak birçoğumuz da risk gerçekleşmediğinde sigorta süresi boyunca ödediği primlerin boşa gittiğini düşünür. İşte ROP 80 + 20 Hayat Sigortası bu yönde düşünenler için ideal çözüm üretiyor. 

 

 

    Yaşam Kaybı Teminatı

   Cinsiyet ve poliçe başlangıç tarihindeki yaşa bağlı olarak teminatlar aylık primin 133 - 3.500 katı arasında değişir. Bu sayede makul primlerinizle yüksek teminatlara sahip olursunuz..   

 

Süre Sonu Hayatta Kalma Teminatı              

Sigorta süresi sonunda risk gerçekleşmediği takdirde ABD Doları cinsinden ödediğiniz primlerin %80'ini size iade eder.

 

 

Prim Ödeme Teşvik Ödülü

Yaşam kaybı ve hayatta kalma teminatlarının yanı sıra tüm primlerini eksiksiz ödeyen poliçe sahiplerini ödediği primlerin %20'si tutarında ödül bekliyor.

 

Dövize Endeksli  

Primleriniz, teminatlarınız ve ödülleriniz ABD Dolarına endekslidir. Siz primlerinizi Türk Lirası cinsinden ödeseniz bile ödediğiniz tutarlar ilgili tarihteki TCMB efektif döviz satış kuru üzerinden ABD Dolarına çevrilir ve teminatlarınız ile teşvik ödülünüz ABD Doları cinsinden belirlenir.

 

   

Cayma Hakkı

  Sigortanın yürürlüğe girmesini takip eden ilk 30 gün içinde tercih ederseniz poliçenizi sonlandırarak cayma hakkınızı kullanabilirsiniz. Cayma hakkınızı kullanmanız halinde ödemiş olduğunuz primleriniz herhangi bir kesintiye uğramadan size iade edilir. Cayma hakkını belirtilen süre içerisinde kullanmamanız ve bu süre geçtikten sonra erken ayrılma talebinizin olması halinde uygulanacak kesinti oranlarını ve detayları ürün özel şartlarından görebilirsiniz.

 

Vergi Avantajı 

Ödediğiniz primleri yasal limitler çerçevesinde, her sene vergiye tabi olan gelirinizden indirerek %15 ile %40 arasında değişen avantajlara sahip olabilirsiniz. Söz konusu avantajların yasal çerçevesi 193 sayılı Gelir Vergisi Kanununun 63. maddesi ve 89. maddelerinde açıklanmaktadır. Yaşam Kaybı Teminatı VİV kurallarına tabidir.  

 

YETKİLİ ACENTELİKLERİMİZ