ROP Güvencem Mehmedim Hayat Sigortası

   ROP Güvencem Mehmedim Hayat Sigortası

  Size "On iki yıl boyunca yaşam kaybı riskine karşı sevdiklerinizi yüksek teminatlarla koruma altına alacağız ve bu süre içinde risk gerçekleşmezse on iki yıl boyunca ödediğiniz primlerin tamamını iade edeceğiz." deseler inanır mıydınız, yoksa “Hayatta Olmaz” mı derdiniz? On üçüncü ay priminin Viennalife tarafından ödendiği; Yaşam Kaybı Teminatı, süre sonunda primlerinizin %80'ini iade eden Hayatta Kalma Teminatı ve tüm primlerinizi eksiksiz ödemeniz halinde devreye girecek olan Prim Ödeme Teşvik Ödülünü sunan Güvencem Mehmedim Hayat Sigortası ile artık bu mümkün!

 

 

 

Hayat sigortanızın amacı sevdiklerinize güvence sunmak. Peki daha fazlası olabilir mi? Güvencem Mehmedim Hayat Sigortasıyla olabilir. Güvencem Mehmedim Hayat Sigortası ile süre boyunca finansal güvence, süre sonunda ise risk gerçekleşmezse ödüllü fırsatlar sizi bekliyor.

 

    Yaşam Kaybı Teminatı

   Cinsiyet ve poliçe başlangıç tarihindeki yaşa bağlı olarak belirlenen makul primler karşılığında yüksek teminatlara sahip olursunuz

 

Süre Sonu Hayatta Kalma Teminatı              

Sigorta süresi sonunda risk gerçekleşmediği takdirde ödediğiniz primlerin %80 'ini size iade eder. Üstelik TL enflasyonuna endeksli olarak artan primleriniz ilgili tarihteki TCMB efektif döviz satış kurundan dolara çevrildiğinden dolayı bu teminat da ABD doları cinsinden hesaplanır.

 

 

Prim Ödeme Teşvik Ödülü

Yaşam kaybı ve hayatta kalma teminatlarının yanı sıra tüm primlerini eksiksiz ödeyen poliçe sahiplerini ödediği primlerin %20'si tutarında ödül bekliyor.

 

Karma Özelliği  

Ödeme yaparken ani kur artışlarına karşı hazırlıksız olmak istemiyorum bu yüzden Türk Lirası ödemek isterim ancak teminatlarımı da ABD Doları cinsinden belirlensin diyenler için "KARMA" özelliği yalnızca Viennalife’ta.

Başlangıçta ABD Doları cinsinden belirlediğiniz primler o tarihteki TCMB efektif döviz satış kurundan Türk Lirasına çevrilir ve bir yıl boyunca sabit kalır. Her poliçe yıl dönümünde ise geçmiş 12 aylık tüketici fiyat endeksi artış oranının %80'i kadar otomatik olarak arttırılır. Her ödenen aylık prim ödeme tarihindeki TCMB efektif döviz satış kurundan ABD Dolarına çevrilir ve poliçenin teminatları ile teşvik ödülü ABD Doları cinsinden hesaplanır.

   

Cayma Hakkı

  Sigortanın yürürlüğe girmesini takip eden ilk 30 gün içinde tercih ederseniz poliçenizi sonlandırarak cayma hakkınızı kullanabilirsiniz. Cayma hakkınızı kullanmanız halinde ödemiş olduğunuz primleriniz herhangi bir kesintiye uğramadan size iade edilir. Cayma hakkını belirtilen süre içerisinde kullanmamanız ve bu süre geçtikten sonra erken ayrılma talebinizin olması halinde uygulanacak kesinti oranlarını ve detayları ürün özel şartlarından görebilirsiniz.

 

Vergi Avantajı 

Ödediğiniz primleri yasal limitler çerçevesinde, her sene vergiye tabi olan gelirinizden indirerek %15 ile %40 arasında değişen avantajlara sahip olabilirsiniz. Söz konusu avantajların yasal çerçevesi 193 sayılı Gelir Vergisi Kanununun 63. maddesi ve 89. maddelerinde açıklanmaktadır. Yaşam Kaybı Teminatı VİV kurallarına tabidir.

İLETİŞİM FORMU

Lütfen Bekleyiniz... Yükleniyor

Captcha

YETKİLİ ACENTELİKLERİMİZ