ROP 60 + 20 Beş Yıllık Karma Hayat Sigortası

   ROP 60+20 Beş Yıllık Karma Hayat Sigortası

 Size ‘‘Beş yıl boyunca yaşam kaybı riskine karsı sevdiklerinizi yüksek teminatlarla koruma altına alacağız ve bu süre içinde risk gerçekleşmezse     beş yıl boyunca ödediğiniz primlerin %80'ini iade edeceğiz deseler inanır mıydınız, yoksa “Hayatta Olmaz” mı derdiniz? Yaşam Kaybı Teminatı, süre  sonunda primlerinizin %60'ını iade eden Hayatta Kalma Teminatı ve tüm primlerinizi eksiksiz ödemeniz halinde devreye girecek olan Prim Ödeme Teşvik Ödülünü sunan ROP 60+20 Beş Yıllık Karma Hayat Sigortası ile artık bu mümkün!

 

   Hayat sigortanızın amacı sevdiklerinize güvence sunmak. Peki daha fazlası olabilir mi? ROP 60+20 Beş Yıllık Karma Hayat Sigortasıyla olabilir. Bu ürüne sahip olanlar bir yandan sevdiklerini korumanın iç huzurunu yaşarken diğer yandan risk gerçekleşmediği takdirde iadeli fırsatlar sayesinde paralarını ceplerinde tutarlar. Üstelik 5 yıl gibi kısa bir sürede!

 

 

    Yaşam Kaybı Teminatı

   Cinsiyet ve poliçe başlangıç tarihindeki yaşa bağlı olarak teminatlar aylık primin 57 - 1.400 katı arasında değişir. Bu sayede makul primlerinizle yüksek teminatlara  sahip olursunuz.

 

Süre Sonu Hayatta Kalma Teminatı              

SSigorta süresi sonunda risk gerçekleşmediği takdirde ödediğiniz primlerin %60'ını size iade eder. Üstelik TL enflasyonuna endeksli olarak artan primleriniz ilgili tarihteki TCMB efektif döviz satış kurundan dolara çevrildiğinden dolayı bu teminat da ABD doları cinsinden hesaplanır.

 

 

Prim Ödeme Teşvik Ödülü

Yaşam kaybı ve hayatta kalma teminatlarının yanı sıra tüm primlerini eksiksiz ödeyen poliçe sahiplerini ödediği primlerin %20'si tutarında ödül bekliyor.

 

Karma Özelliği 

Ödeme yaparken ani kur artışlarına karşı hazırlıksız olmak istemiyorum bu yüzden Türk Lirası ödemek isterim ancak teminatlarımı da ABD Doları cinsinden belirlensin diyenler için "KARMA" özelliği yalnızca Viennalife’ta.

Başlangıçta ABD Doları cinsinden belirlediğiniz primler o tarihteki TCMB efektif döviz satış kurundan Türk Lirasına çevrilir ve bir yıl boyunca sabit kalır. Her poliçe yıl dönümünde ise geçmiş 12 aylık tüketici fiyat endeksi artış oranının %80'i kadar otomatik olarak arttırılır. Her ödenen aylık prim ödeme tarihindeki TCMB efektif döviz satış kurundan ABD Dolarına çevrilir ve poliçenin teminatları ile teşvik ödülü ABD Doları cinsinden hesaplanır.

 

   

Cayma Hakkı

  Sigortanın yürürlüğe girmesini takip eden ilk 30 gün içinde tercih ederseniz poliçenizi sonlandırarak cayma hakkınızı kullanabilirsiniz. Cayma hakkınızı kullanmanız   halinde ödemiş olduğunuz primleriniz herhangi bir kesintiye uğramadan size iade edilir. Cayma hakkını belirtilen süre içerisinde kullanmamanız ve bu süre geçtikten sonra erken ayrılma talebinizin olması halinde uygulanacak kesinti oranlarını ve detayları ürün özel şartlarından görebilirsiniz.

 

Vergi Avantajı 

Ödediğiniz primleri yasal limitler çerçevesinde, her sene vergiye tabi olan gelirinizden indirerek %15 ile %40 arasında değişen avantajlara sahip olabilirsiniz. Söz konusu avantajların yasal çerçevesi 193 sayılı Gelir Vergisi Kanununun 63. maddesi ve 89. maddelerinde açıklanmaktadır. Yaşam Kaybı Teminatı VİV kurallarına tabidir.

İLETİŞİM FORMU

Lütfen Bekleyiniz... Yükleniyor

Captcha

YETKİLİ ACENTELİKLERİMİZ