Dövize Endeksli Ödüllü Birikim Hayat Sigortası

  Dövize Endeksli Ödüllü Birikim Hayat Sigortası

Hayallerinizi gerçekleştirebilmek aynı zamanda sevdiklerinizin finansal geleceğini güvence altına almak için gereken şey Dövize Endeksli Ödüllü Birikim Hayat Sigortası. Birikimlerinizi ödüllendirerek geleceği güçlendirebilirsiniz.

“Zamanı ödüllü bir kazanca dönüştürmenin fırsatını yaşarsınız.”

 

  

Birikimlerinizi Ödüllendirmenin Tam Zamanı!                

Para kazanmak kolay değil. Bu yüzden binbir zorlukla bir kenara ayırdığınız tasarruflarınızın değeri bilinsin istersiniz. Dövize Endeksli Ödüllü Birikim Hayat Sigortası ile primlerinizin %95'i, konusunda uzman profesyonellerin seçtiği yüksek getiri sağlayan finansal araçlarda değerlendirilirken, devletin sağladığı vergi indirimi avantajı sayesinde de tasarruflarınız katlanarak artmaya devam eder.

 

 

    Yaşam Kaybı Teminatı

   Giriş yaşı, cinsiyet ve ödenen prime bağlı olarak belirlenen teminat sayesinde sevdiklerinizi güvende tutmanın verdiği iç huzuru yaşarsınız.

 

Kâr Paylı Ödül              

Bugünlerde yapacağınız birikim gelecek için güçlü bir finansal güvence sağlıyor. Dövize Endeksli Ödüllü Birikim Hayat Sigortası'nda ödenmiş olan her primin %15’i yatırıma yönlendirilip değerlendirildikten sonra, sigorta süresi sonunda elde edilen karın %70'i birikim tutarına kâr payı olarak eklenir ve Kâr Paylı Ödül olarak birikiminize değer katar.

 

 

Kâr Paylı Birikim Getiri Garantisi Teminatı

Dövize Endeksli Ödüllü Birikim Hayat Sigortası’nda yatırıma yönlendirilen primleriniz değerlenirken, sizlere %1 oranında getiri garantisi verilir.

 

Kâr Paylı Birikim  

Dövize Endeksli Ödüllü Birikim Hayat Sigortası’nda ödenmiş olan her primin, %80’i yatırıma yönlendirilerek Kâr Paylı Birikim Tutarı elde edilir. Elde edilen kârın, %70’i birikim tutarınıza eklenirken siz de sevdiklerinizle beraber geleceğe daha güvenli bakabilirsiniz.  

 

   

Cayma Hakkı

  Sigortanın yürürlüğe girmesini takip eden ilk 30 gün içinde tercih ederseniz poliçenizi sonlandırarak cayma hakkınızı kullanabilirsiniz. Cayma hakkınızı kullanmanız   halinde ödemiş olduğunuz primleriniz herhangi bir kesintiye uğramadan size iade edilir. Cayma hakkını belirtilen süre içerisinde kullanmamanız ve bu süre geçtikten sonra erken ayrılma talebinizin olması halinde uygulanacak kesinti oranlarını ve detayları ürün özel şartlarından görebilirsiniz.

 

Vergi Avantajı 

Ödediğiniz primleri yasal limitler çerçevesinde, her sene vergiye tabi olan gelirinizden indirerek %15 ile %40 arasında değişen avantajlara sahip olabilirsiniz. Söz konusu avantajların yasal çerçevesi 193 sayılı Gelir Vergisi Kanununun 63. maddesi ve 89. maddelerinde açıklanmaktadır. Yaşam Kaybı Teminatı VİV kurallarına, kur farkı geliri dâhil olacak şekilde Kâr Paylı Birikim tutarı ise %9 ile %15 arasında değişen gelir vergisi stopajına tabidir.

İLETİŞİM FORMU

Lütfen Bekleyiniz... Yükleniyor

Captcha

YETKİLİ ACENTELİKLERİMİZ